All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini ups ] match 322 Products.
Black White UPS Power Supply 190*122*33mm for Performance
| Applications: | Provides A Reliable Backup Power Supply For WiFi Routers For Extended Periods, With Battery Capacities Ranging From 8000mAh To 20000mAh. With An Input Voltage Range Of 85-265Vac/50-60Hz, It Ensures Compatibility With Most Routers. Weighing Merely 0.4KG, It |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Output Power: | 26W Mini Poe Ups |
8800mah 1040mah Battery Capacity 5v 9v 12v UPS Power Supply DC UPS For WiFi Modem
| Product Name: | UPS Power Supply |
|---|---|
| Advanced Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
| Output Power: | 18W Mini Poe Ups |
20000mah Dc Ups Plug-And-Play Feature Ideal For Backup Power Supply Of Wifi Router
| Applications: | Mini Dc Ups For Wifi Router 20000mah |
|---|---|
| Output Current: | 2A/2.5A/3A |
| Applications 2: | Backup Power Supply For Wifi Router |
Strong Device Compatibility UPS Power Supply for Home and Office Supports Ip CCTV Camera
| Support And Services: | Remote Monitoring And Management, Battery Replacement Services, Software Updates And Upgrades, Firmware Updates And Upgrades, Technical Consultation With Experts, Repair And Maintenance Services |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
POE15V/24V Output Small Battery Backup For Router / Modem / IP CCTV Camera
| Input Voltage: | 220v 110v |
|---|---|
| Advantages In Router Applications: | Provide Short-term Emergency Power Support, Protect The Router From Power Anomalies, Extend The Life Of The Router, Enhance The Reliability Of Home/small Office Networks, Simple And Easy-to-use Backup Power Supply |
| Model: | DCL1018C |
Small Uninterruptible Power Supply Output 5VDC/9VDC/12VDC PoE15V/24V
| Output Power (Max): | 18W |
|---|---|
| Model: | DCL1018C |
| Quantity/Capacity Of Battery: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah Selected |
HKIVI Small Ups For Modem And Router Output Power 18W
| Weight: | 0.35KG |
|---|---|
| Quantity/Capacity Of Battery: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah Selected |
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Imported Chip, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply |
Modem UPS Power Supply Support Modem Black White Support And Services Repair And Maintenance Services
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
|---|---|
| Support: | Modem, Ip CCTV Camera, Router, Diverter, POE |
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery |
48000mah Battery Capacity UPS Uninterrupted Power Supply Operate Temperature 0C-40C Output Power 60W
| Output 2: | DC 5V/2.4A |
|---|---|
| POE Output 1: | POE 15V/1.5A |
| Humidity: | 10%-90%RH |
Support Router UPS Power Supply 0.4KG UPS Battery Backup 10400mah For Router
| Product Name: | UPS Power Supply |
|---|---|
| Technical Parameters: | Battery Capacity, Dimensions, Advanced Features, Applications, Output Power, Weight, Place Of Origin, Humidity |
| Battery Capacity: | 8000MAH-10400MAH |


