All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini ups ] match 322 Products.
Black Mini DC UPS 7-14 Work Days Delivery Time FAQ with Black Color
| FAQ: | Brand Name Is HKIVI, Model Numbers Available Are UPS1026 And UPS1052, Minimum Order Quantity Is 20 Sets, Delivery Time Is 7-14 Work Days, Accepted Payment Terms Are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, And PayPal |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini Ups For Wifi Router 9v, Mini Ups For Router And Modem, Mini Ups For Modem And Router) |
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
12v DC UPS Uninterrupted Power Supply Mini 5v 9v 12v Output UPS 20000mah 36w 52w
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery |
| Brand: | HKIVI |
Advanced Features Parallel Operation DC UPS with 20000mAh Storage Capacity
| Product Name: | Mini Ups 12v |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Operate Temperature: | -10°C---40°C |
1A Output Current 19V Ups For Router Networking 20000mah Battery Capacity
| Product Name: | Mini UPS For Wifi Router |
|---|---|
| Output Power: | 52W |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
Portable Mini Router Ups 12v UPS Router USB 5V 9V 12V UPS Power Supply
| Product Name: | Mini Ups 12v |
|---|---|
| Backup Power: | Provides Uninterrupted Power Supply To Devices Requiring A 12-volt Power Source During Outages Or Fluctuations |
| Use It While Charging: | No Need To Wait |
DC1018P 18w/36w Smart Small Ups For Wifi Router Maintain Battery Bank
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Battery Capacity: | 8800mah-10400mah |
| Product Type: | Dc1018p Smart Backup Ups For Wifi Router Maintain Battery Bank |
Smart Small Ups Backup 18650 2-4PCS 8800mAh-10400mAh
| Key Factors To Consider: | Power Capacity, Battery Backup Time, Output Waveform And Power Quality, Interface And Monitoring Functions, Appearance And Size, Brand And Reliability |
|---|---|
| Product Category: | Smart Mini UPS |
| Model: | DCL1018C |
HKIVI UPS Uninterrupted Power Supply 26W Mini Poe UPS
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini Ups For Wifi Router 9v, Mini Ups For Router And Modem, Mini Ups For Modem And Router) |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Product Category: | UPS Backup Power |
20000mah Battery Capacity Mini DC UPS For Router 60W Power Supply
| Brand: | HKIVI |
|---|---|
| Power: | 60W |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini Ups For Wifi Router 9v, Mini Ups For Router And Modem, Mini Ups For Modem And Router) |
DC 5v 9v 12v UPS Power Supply Backup Ups 10400mah 20000mah DC UPS
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Design: | Compact Design |


