All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini ups ] match 322 Products.
Remote Monitoring And Diagnostics Mini DC UPS 1A/2A Output Current Sturdy Packaging For Shipping
| Weight: | 0.4KG |
|---|---|
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
| Product Category: | Mini DC UPS |
Regular Maintenance And Firmware Updates Mini DC UPS With 8000mah-20000mah Battery Capacity Range
| Features: | Mini Battery Backup For Small Electronic Devices, 12V UPS For Routers, Small Size For Easy Transport And Storage, Rack Mountable For Convenient Installation |
|---|---|
| Packing And Shipping: | Securely Packaged In A Sturdy Cardboard Box, Shipping Handled By A Reliable Courier Service, Shipping Costs Calculated At Checkout Based On Customer's Location And Preferred Shipping Method |
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
18w Mini DC UPS For Wifi Router Output POE15V/24V 18w 10400mah Power Supply Ups
| Features: | 5v 9v 12v Poe 15v 24v |
|---|---|
| Product Name: | Mini DC UPS |
| Application: | Wifi Router, Modem , Cctv, Camera |
18w Mini DC UPS Power Supply 10400mah Poe Ups 5v 9v 12v 24v DC Output
| Product Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Support And Services: | Technical Support Team Available For Installation, Troubleshooting, And Maintenance. Battery Replacement And Firmware Updates Offered. |
| Color: | Black |
12v 1a Router Ups 10400mah 8800mah Mini DC UPS For Router And Modem 18W
| Product Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Type: | DC UPS 12v 1a |
| Output Power: | 18W/36w |
UPS1036 Mini DC UPS 10400mah 12000mah 12v ups power suppply for router
| Product Name: | UPS1036 Mini DC UPS 10400mah 12000mah 12v Ups Power Suppply For Router |
|---|---|
| Dimensions: | 190*122*33mm |
| Support: | Modem, Ip CCTV Camera, Router, Diverter, POE |
HKIVI Small Ups For Modem And Router Output Power 18W
| Weight: | 0.35KG |
|---|---|
| Quantity/Capacity Of Battery: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah Selected |
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Imported Chip, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply |
8000mah 8800mah 10400mah 14000mah Small UPS Backup Power For Modem And Router
| Product Name: | UPS Backup Power |
|---|---|
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
| Battery Capacity: | 8000mah 8800mah 10400mah 14000mah |
HKIVI 8800mah-20000mah 5V 9V 12V Mini DC UPS Power Supply With USB Poe Ports
| Product Name: | UPS Backup Power |
|---|---|
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
Modem UPS Power Supply Support Modem Black White Support And Services Repair And Maintenance Services
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
|---|---|
| Support: | Modem, Ip CCTV Camera, Router, Diverter, POE |
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery |


