All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini ups ] match 322 Products.
Mini UPS 12V Output Power 24W For Wifi Router Mini Ups 12v 5v 9v
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Operate Temperature: | -10°C---40°C |
OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Backup Power Battery Capacity Mini UPS For WiFi Router 0.4KG
| Product Name: | OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Backup Power Battery Capacity Mini UPS For WiFi Router 0.4KG |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Battery Capacity: | 8000mah 8800mah 14000mah |
Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wifi Router Bms 5v 9v 12v Dc Output
| Product Name: | Mini Ups 12v |
|---|---|
| Capacity: | 10400mah 20800mah |
| Output Current: | 1A/2A |
1A/2A Output Current 19v Mini Ups For Wifi Router 18650 Li-Ion Battery Type
| Product Name: | Mini UPS For Wifi Router |
|---|---|
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
Input 85-265Vac/50-60Hz Mini Ups For Wifi Router 10000mah 20000mah
| Product Name: | Mini UPS |
|---|---|
| Battery Capacity: | 8800mah-10400mah |
| Application: | Modem,ip CCTV Camera,Router,diverter,poe,Networking |
HKIVI Mini Ups Router Portable Ups For Wifi Router Output Current 1-8A
| Weight: | 0.35KG |
|---|---|
| Surge Protection: | Verify The Mini UPS Provides Adequate Surge Protection For The Connected WiFi Router. |
| Output Current: | 1-8A |
HKIVI Mini UPS 220V For Router And Modem With Poe Battery Backup Power Supply Ups
| Product Name: | Mini UPS For Wifi Router |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Weight: | 0.4KG |
Mini UPS 12V 2A 52W 36W Output 5V 9V 12V 24V DC MINI UPS 10400MAH 20000MAH
| Product Name: | MINI UPS 12V 2A |
|---|---|
| Weight: | 0.4KG |
| Product Category: | Mini UPS |
10400mAh/8800mAh Mini UPS POE For Router And Modems Uninterruptible Power Supplies (Ups)
| Application: | Modem,ip CCTV Camera,Router,diverter,poe |
|---|---|
| Protection: | Overcurrent Ect. |
| Power Output Mini UPS: | Provides Backup Power To Standard Devices Via DC Output Ports (e.g., 5V, 9V, Or 12V) And Often Includes USB Output Options. It’s Suitable For Devices Like Routers, Modems, Or Small Electronics. |
8000mah-20000mah Mini UPS For Wifi Router Mini UPS 12V Compatible Stable Power Supply
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |


