All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini ups ] match 322 Products.
12 Volt Mini Ups For Wifi Router 8000-10400mah Output Voltage 5V 9V 12V
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Batteries Capacity: | 8000-10400mah |
| Dimensions: | 190*122*33mm |
Mini Ups 26w 10400mah 12v DC Mini Ups For WiFi Router Uninterruptible Power Supply
| Product Name: | Mini UPS For Wifi Router |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Weight: | 0.4KG |
26W Output 18650 Li-Ion Power Mini Ups 5v 2a For CCTV Camera
| Product Name: | Mini UPS For Wifi Router |
|---|---|
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
| Advanced Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
DC UPS Large Capacity Mini Ups 8800mah With Output Power 52W 26W
| Product Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Product: | HKIVI UPS For Wifi Router DC Mini Ups Large Battery Capacity Output |
| Advanced Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
8000mah-20000mah Mini UPS For Modem And Router OEM ODM
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Product Output PowerName: | 26W Mini Poe Ups |
| FAQ: | The Brand Of This Product Is HKIVI. The Model Numbers Available Are UPS1026 And UPS1052. This Product Is Made In China. The Minimum Order Quantity For This Product Is 20 Sets. The Available Payment Terms For This Product Are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Uni |
Portable DC Mini UPS For Wifi Router Smart Mini UPS Battery Backup Multi Output Online
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
Short Circuit Protection Smart Mini UPS For Wifi Router 9v 12v Smart Mini DC Ups
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery |
Mini Poe Ups 5V 12V 19V Smart Mini UPS For Wifi Router Camera
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Humidity: | 10%-90%RH |
| FAQ: | The Brand Of This Product Is HKIVI. The Model Numbers Available Are UPS1026 And UPS1052. This Product Is Made In China. The Minimum Order Quantity For This Product Is 20 Sets. The Available Payment Terms For This Product Are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Uni |
DC UPS Power Supply 20000mah MINI Ups 12V POE Output For WiFi Router With Lithium Battery
| Product Name: | Mini UPS |
|---|---|
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
UPS1026CP UPS1052C Mini UPS 12v For Wifi Router 26w 52w 14000mah 20000mah 5v 9v 12v
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 8800mah/10400mah/14000mah/20000mah |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |


