All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini ups ] match 322 Products.
Mini UPS Router 12v Wifi Router Ups Output POE15V/24V 26w 52w
| Product Name: | Mini Ups 12v |
|---|---|
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Helps Maintain A Stable Voltage Output To Connected Devices, Protecting Them From Damage Due To Power Fluctuations |
85-265Vac/50-60Hz 12V Wifi Router Poe UPS Mini UPS 12V For Wifi Router Modem
| Product Name: | Mini Ups 12v |
|---|---|
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Wide Compatibility: | Compatible With A Variety Of Devices Requiring 12-volt Power, Such As Routers, Modems, Surveillance Cameras, And More |
DC Mini Ups 18W 9v Wifi Router Ups With POE Output Power Supply
| Product Name: | Mini UPS |
|---|---|
| Output Current: | 1~8A |
| Battery Capacity: | 8800mah 10400mah |
110v 220v Input Voltage DC Mini Ups With POE And 10400mah Battery Capacity
| Product Name: | Mini UPS |
|---|---|
| Battery Capacity: | 8800mah 10400mah |
| Key Features: | Compact And Lightweight Design, Automatic Switchover To Battery Power, Overload, Short-circuit, And Surge Protection, USB Or Serial Communication Ports, User-replaceable, Maintenance-free Batteries |
DC Mini Ups 8800mah 9v Router Ups For WiFi Router Output Current 1A 2A
| Product Name: | Mini UPS |
|---|---|
| Key Features: | Compact And Lightweight Design, Automatic Switchover To Battery Power, Overload, Short-circuit, And Surge Protection, USB Or Serial Communication Ports, User-replaceable, Maintenance-free Batteries |
| Common Applications: | Personal Computers, Monitors, And Home/small Office Networking Equipment, Security Systems, Point-of-sale Terminals, And Other Mission-critical Devices, Industrial Automation Controllers, Instruments, And Communication Equipment, Small Servers, Network Swi |
Mini Ups Power Supply 110v 220v DC Ups 10400mah Lithium Battery 18w 36w Output
| Product NameProduct Name: | Mini UPS |
|---|---|
| Common Applications: | Personal Computers, Monitors, And Home/small Office Networking Equipment, Security Systems, Point-of-sale Terminals, And Other Mission-critical Devices, Industrial Automation Controllers, Instruments, And Communication Equipment, Small Servers, Network Swi |
| Product Type: | Mini Ups Power Supply 110v 220v Dc Ups 10400mah Lithium Battery 18w 36w Output |
Mini UPS POE Multifunctional Mini DC Ups 10400mah OEM ODM
| Product Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Support: | Modem, Ip CCTV Camera, Router, Diverter, POE |
| FAQ: | Brand: HKIVI, Model Numbers: UPS1018, UPS1036, Origin: China, Minimum Order Quantity: 20 Sets, Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, PayPal, Supply Ability: 2000 Sets Per Month, Delivery Time: 7-14 Work Days, Packaging Details: Singl |
220v 110v Input Smart Mini Ups Battery Backup 10000mah With Poe Port 24v 15v
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Battery Capacity: | 8800mah-10400mah |
| Advantages In Extending Battery Life: | Suitable For Application Fields Such As Network Equipment, Servers, Industrial Control, Building Automation, Medical Equipment, Communication Base Stations, Data Centers |
DC Mini Ups 12v 9v 0.6a Router Ups For Modem Force Power Supply 10000mah
| Product Name: | Mini UPS |
|---|---|
| Output Power (Max): | 18W/36W |
| Input Voltage: | 220v 110v |
DC1036P Battery Backup For Mac Mini Ups 10400mah Uninterruptible Power Supplies
| Product Name: | Mini UPS |
|---|---|
| Quantity/Capacity Of Battery: | 2200mAh*4(lithium 2200battery)OR 2000mAh*4(LiFePO4)(1800mah--2600mah Selected) |
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Imported Chip, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply |


