All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini ups ] match 322 Products.
1A/2A Output Current Mini UPS For Wifi Router Battery Capacity Range 8000mah-20000mah
| Product Name: | Mini UPS For Wifi Router |
|---|---|
| Applications: | Ideal For Use In Homes, Small Offices, And Other Similar Settings Where A Stable Internet Connection Is Critical. Highly Compatible Solution For Power Backup Needs. Suitable For Use In Most Environments. |
| Brand: | HKIVI |
8000mah 20000mah Mini UPS For Home Mini Router UPS OEM ODM USB 5V 9V 12V
| Product Name: | Mini UPS For Wifi Router |
|---|---|
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
| Product Name: | Portable Power Supply Mini UPS For Wifi Router 18w For Modem Cctv Camera 10400mah 2000mah |
Power 18w Mini UPS For Wifi Router With Poe 8000mah 8800mah 14000mah
| Product Name: | Mini UPS For Wifi Router |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini Ups For Wifi Router 9v, Mini Ups For Router And Modem, Mini Ups For Modem And Router) |
| Battery Capacity: | 8000mah 8800mah 14000mah |
Lithium Ion Battery Type Mini Portable UPS Smart Mini Ups For Mobile Devices And Appliances
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Place Of Origin: | China |
| Output Power: | 60W Mini Poe Ups |
Smart Mini UPS 60w Power Capacity Smart Ups Power Supply For Modem / IP CCTV Camera
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Model Numbers: | UPSDCP60W |
| Supported Devices: | Modem,ip CCTV Camera,Router,diverter,poe |
Poe Usb 5v 9v 12v Mini UPS 12V For Wifi Router 8800mah 10400mah 12000mah
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Output Power: | 18W 36W |
| Battery Type: | Lithium-ion |
HKIVI Mini UPS DC12 Volt Ups Backup Power Supply For Router Electronic Devices
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Output Power: | 36W |
| Battery Type: | Lithium-ion |
OEM ODM 8800mAh 10400mAh Portable Mini Ups 12V UPS For Router
| Product Name: | Mini UPS 12v |
|---|---|
| Output: | 12v |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Smart Mini UPS 5V 9V 12V 15V 24V Portable Mini UPS DC UPS 12V For Router
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Operate Temperature: | -10°C---40°C |
| Support: | Modem,CCTV Camera,Router,diverter,poe |
26W 52W Output Power Smart Mini UPS Poe Port 5v 9v 12v 24v Power Supply
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
| Operate Temperature: | -10°C---40°C |


