All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini ups ] match 322 Products.
OEM ODM 18W UPS Backup Power Supply For Modem And Router10400mah 8800mah
| Product Name: | OEM ODM 18W UPS Backup Power Supply For Modem And Router10400mah 8800mah |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Battery Capacity: | 8000mah 8800mah 14000mah |
8000mah-20000mah Small UPS Backup Power For Modem And Router
| Product Name: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Backup Power Small Size 10400mah 18w |
|---|---|
| Applications: | Ideal For Use In Homes, Small Offices, And Other Similar Settings Where A Stable Internet Connection Is Critical. Highly Compatible Solution For Power Backup Needs. Suitable For Use In Most Environments. |
| Packing And Shipping: | Product Packaging: Mini UPS For Wifi Router Device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. Shipping: Ships Within 1-2 Business Days, Free Standard Shipping Within The United States, International Shipping Available With Additional Fees, Tracking Informatio |
Battery Backup 10400mah Wifi Router Ups 12v For Modem Power Supply 18W
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Type: | Battery Backup 10400mah Wifi Router Ups 12v For Modem Power Supply 18W |
| Output Power: | 18W |
8000mah 8800mah 10400mah 14000mah Small UPS Backup Power For Modem And Router
| Product Name: | UPS Backup Power |
|---|---|
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
| Battery Capacity: | 8000mah 8800mah 10400mah 14000mah |
0.4KG Backup Power Supply UPS Internet 14000mah 20000mah For Wifi Router
| Product Name: | UPS Internet |
|---|---|
| Technical Parameters: | Mini UPS 12V |
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
Small Battery Backup Router UPS Internet 85-265Vac/50-60Hz Input Voltage 26W 52W
| Product Name: | UPS Internet |
|---|---|
| Humidity: | 10%-90%RH |
| Battery Capacity 2: | 2600mAh*4 |
Get the Best 12v UPS with Support And Services Firmware Updates And Upgrades Included
| Protection: | Overcurrent |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
| Product Name: | 8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Power Supply 18W 36W Mini UPS Poe For Wifi Router UPS |
Modem UPS Power Supply 1A/2A Output Current 5V 9V 12V DC UPS With Poe 18w 36w
| Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
|---|---|
| Product Name: | UPS Power Supply |
| Support: | Modem, Ip CCTV Camera, Router, Diverter, POE |
8000mah-20000mah Battery UPS Backup Power For Wifi Modem And Router 18w Output Power
| Product Name: | 8000mah-20000mah Battery UPS Backup Power For Wifi Modem And Router 18w Output Power |
|---|---|
| Applications: | Ideal For Use In Homes, Small Offices, And Other Similar Settings Where A Stable Internet Connection Is Critical. Highly Compatible Solution For Power Backup Needs. Suitable For Use In Most Environments. |
| Brand: | HKIVI |
Customizable And Compact 196*75*35mm UPS For Router 20000mah
| Battery Capacity: | 20000mah |
|---|---|
| Remarks: | The Input Power (power Supply) Must Be Greater Than The Output Power (4A Or Higher Current Charger Is Recommended) |
| Battery Capacity 2: | 2600mAh Lithium Battery |


