All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ ups ] match 348 Products.
Battery Capacity 20000mah Mini DC UPS for WiFi Router 20000mah
| Advanced Features: | Network Management Function, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
|---|---|
| Product Category: | Mini DC UPS |
| Battery Capacity 2: | 2600mAh Lithium Battery |
Mini Ups For Router And Nitro Modems 10400mah 8800mah Mini Ups Poe Port
| Product Name: | Mini UPS POE |
|---|---|
| Type: | 18w 36w Mini Ups Poe For Wifi Router And Modem 10400mah 8800mah |
| Output Power: | 18W/36w |
10400mAh/8800mAh Mini UPS POE For Router And Modems Uninterruptible Power Supplies (Ups)
| Application: | Modem,ip CCTV Camera,Router,diverter,poe |
|---|---|
| Protection: | Overcurrent Ect. |
| Power Output Mini UPS: | Provides Backup Power To Standard Devices Via DC Output Ports (e.g., 5V, 9V, Or 12V) And Often Includes USB Output Options. It’s Suitable For Devices Like Routers, Modems, Or Small Electronics. |
Battery For Wifi Mini UPS 10400mah 8800mah Router Ups Para Router Y Modems
| Installation Flexibility Mini UPS POE: | Offers Flexibility For PoE-compatible Devices In Locations Where It May Be Challenging To Access Power Outlets, Making It Suitable For Ceiling-mounted Access Points Or Outdoor Security Cameras. |
|---|---|
| Dimensions: | 160*105*33mm |
| Power Capacity And Battery Life Mini UPS: | Battery Capacity And Runtime Vary Based On Device Power Requirements And The Battery Size In The UPS Unit. |
Power Bank Wifi Mini Ups For 12v Wifi Router Smart Ups 20000mah
| Installation Flexibility Mini UPS POE: | Offers Flexibility For PoE-compatible Devices In Locations Where It May Be Challenging To Access Power Outlets, Making It Suitable For Ceiling-mounted Access Points Or Outdoor Security Cameras. |
|---|---|
| Installation Flexibility Mini UPS: | Generally Requires Each Device To Have A Dedicated Power Connection, Making It More Suitable For Stationary Devices Close To A Power Source. |
| Input Voltage: | 220v |
12V 5V 9V DC MINI UPS 12V 20000mah For WIFI Router Modem Mini UPS
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
Origin Mini UPS 12V With Visual Interface Model Numbers UPS1026 And UPS1052 Advanced Features
| Features: | Mini UPS For Wifi Router, UPS For Router And Modem, Mini UPS Battery Backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 And UPS1052 |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
Mini DC UPS Backup Battery For Small Electronic Devices 10400mah 8800mah With Poe
| Product Name: | Mini DC UPS Backup Battery For Small Electronic Devices 10400mah 8800mah With Poe |
|---|---|
| Support: | Modem,ip CCTV Camera,Router,diverter,poe |
| Battery Capacity Range: | 8000mah-20000mah |
Remote Monitoring And Diagnostics Mini DC UPS 1A/2A Output Current Sturdy Packaging For Shipping
| Weight: | 0.4KG |
|---|---|
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
| Product Category: | Mini DC UPS |
MINI UPS 12V Power Supply UPS 8000MAH 10400MAH 20000MAH Uninterruptible Power Supply
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
|---|---|
| Weight: | 0.4KG |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |


