All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ ups ] match 348 Products.
8000mah-20000mah Small UPS Backup Power For Modem And Router
| Product Name: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Backup Power Small Size 10400mah 18w |
|---|---|
| Applications: | Ideal For Use In Homes, Small Offices, And Other Similar Settings Where A Stable Internet Connection Is Critical. Highly Compatible Solution For Power Backup Needs. Suitable For Use In Most Environments. |
| Packing And Shipping: | Product Packaging: Mini UPS For Wifi Router Device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. Shipping: Ships Within 1-2 Business Days, Free Standard Shipping Within The United States, International Shipping Available With Additional Fees, Tracking Informatio |
OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Backup Power Battery Capacity Mini UPS For WiFi Router 0.4KG
| Product Name: | OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Backup Power Battery Capacity Mini UPS For WiFi Router 0.4KG |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Battery Capacity: | 8000mah 8800mah 14000mah |
12V DC UPS For Router With Poe 8800mah 10400mah 12000mah
| Product Name: | Mini Ups 12v |
|---|---|
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
| Support: | Modem,ip CCTV Camera,Router,diverter,poe |
5VDC/9VDC/12VDC Ups Backup Power USB Poe Mini Dc Router Ups 10400mah 18w
| Product Name: | UPS Backup Power |
|---|---|
| FAQ: | The Brand Of This Product Is HKIVI. The Model Numbers Available Are UPS1026 And UPS1052. This Product Is Made In China. The Minimum Order Quantity For This Product Is 20 Sets. The Available Payment Terms For This Product Are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Uni |
| Output Current: | 1A/2A |
Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wifi Router Bms 5v 9v 12v Dc Output
| Product Name: | Mini Ups 12v |
|---|---|
| Capacity: | 10400mah 20800mah |
| Output Current: | 1A/2A |
MINI DC UPS 12V 8800mah 10400mah 5V 9V 12V Mini Ups Backup Power For Wifi Router
| Product Name: | MINI DC UPS |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini Ups For Wifi Router 9v, Mini Ups For Router And Modem, Mini Ups For Modem And Router) |
| Output Current: | 1A/2A |
Mini UPS 12V Output Power 24W For Wifi Router Mini Ups 12v 5v 9v
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Operate Temperature: | -10°C---40°C |
Uninterruptible Power Supplies (Ups) 2400 Wh Electric Energy Ups For Industrial
| Color: | Black |
|---|---|
| Compact And Modular Design: | Modern UPS Systems Are Designed For Space Efficiency |
| Application: | Home Appliance |
2400 Wh Electric Energy UPS Power Supply With Pure Sine Wave Output
| Output Power(Max): | 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA |
|---|---|
| Product Category: | UPS Power Supply |
| Battery Type: | Lead Acid Battery |
Intelligent Charging Battery Life in UPS Power Supply 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA
| Protection: | Lightning |
|---|---|
| Energy Efficiency: | Advanced UPS Units Feature Eco-mode Operation |
| Voltage Regulation: | Equipped With Automatic Voltage Regulation (AVR) |


