All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ ups ] match 348 Products.
Mini UPS 12V 2A 52W 36W Output 5V 9V 12V 24V DC MINI UPS 10400MAH 20000MAH
| Product Name: | MINI UPS 12V 2A |
|---|---|
| Weight: | 0.4KG |
| Product Category: | Mini UPS |
5200mAh Smart Mini UPS For Router And Modems Ups 20000 Mah Portable Power Station
| Battery Capacity: | 5200mah-20000mah |
|---|---|
| Applications: | Mini Dc Ups For Wifi Router 20000mah |
| Dimensions: | 196*75*35mm |
Customize Mini UPS 3A Output Current 20000mah Capacity Ups Power Supply
| Humidity: | 10%-90%RH |
|---|---|
| Support: | Modem,CCTV Camera,Router |
| Battery Capacity 2: | 2600mAh*2 |
Mini Dc Ups For Wifi Router 20000mah Smart Mini UPS For Home With Battery
| Battery Capacity 2: | 2600mAh*2 |
|---|---|
| Additional Features: | Uninterruptible Power Supply, Battery Backup Power, Dc 5v 9v 12v Ups, Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 5200-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Su |
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
20000mah Dc Ups Plug-And-Play Feature Ideal For Backup Power Supply Of Wifi Router
| Applications: | Mini Dc Ups For Wifi Router 20000mah |
|---|---|
| Output Current: | 2A/2.5A/3A |
| Applications 2: | Backup Power Supply For Wifi Router |
36W Output Power Mini UPS For Router And Modems Wifi Router Backup Power Supply
| Output Power: | 36W |
|---|---|
| Output Current: | 2A/2.5A/3A |
| Applications 2: | Backup Power Supply For Wifi Router |
20000mah Capacity Smart Mini UPS For CCTV Camera Ups Power Bank Customizable
| Battery Capacity: | 5200mah-20000mah |
|---|---|
| Dimensions: | 196*75*35mm |
| Product Category: | Smart Mini UPS |
Uninterrupted Power Supply 4A Output Current Options Mini DC UPS With 36W Output Power
| Advanced Features: | Network Management Function, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
|---|---|
| Product Category: | Mini DC UPS |
| Safety Features: | Overcharging Protection, Over-discharging Protection, Short Circuit Protection |
Customizable And Compact 196*75*35mm UPS For Router 20000mah
| Battery Capacity: | 20000mah |
|---|---|
| Remarks: | The Input Power (power Supply) Must Be Greater Than The Output Power (4A Or Higher Current Charger Is Recommended) |
| Battery Capacity 2: | 2600mAh Lithium Battery |
Rechargeable Battery For Wifi Router Smart Mini UPS 5200mAh Lithium Battery
| Product Name: | 20000mAh Smart Mini UPS For Wifi Router DC Ups Battery Backup 12v |
|---|---|
| Advanced Features: | Network Management Function, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
| Humidity: | 10%-90%RH |


