All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ ups ] match 348 Products.
Data Logging and Analysis Mini UPS 12V T/T Payment Terms Advanced Features
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
|---|---|
| Color: | Black |
| Weight: | 0.4KG |
1A/2A Mini Ups 12v Output Current Uninterruptible Power Supply For CCTV Camera And WIFI Router
| Product Category: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Application: | Router, Modem, CCTV Camera, Networking |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
Mini UPS Battery Backup DC 12V/5A Output 4 For Stable And Power Supply
| Weight: | 2.6KG |
|---|---|
| Operate Temperature: | 0℃-40℃ |
| Battery Capacity: | 48000mah |
48000mah Battery Capacity UPS Uninterrupted Power Supply Operate Temperature 0C-40C Output Power 60W
| Output 2: | DC 5V/2.4A |
|---|---|
| POE Output 1: | POE 15V/1.5A |
| Humidity: | 10%-90%RH |
2.6KG UPS Power Supply With Output 4 DC 12V/5A And Battery Capacity 48000mah
| POE Output 1: | POE 15V/1.5A |
|---|---|
| Input: | 100-240Vac/50-60Hz |
| Input Voltage: | 220v 110v |
5200mAh Mini UPS for WIFI Router 10%-90%RH Humidity and High Capacity 1A Output Current
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
|---|---|
| Applications: | Backup Power Supply For Wifi Router |
| Dimensions: | 190*122*33mm |
Long-Lasting 36W Output Power Mini DC UPS For WiFi Router Rechargeable Battery For Home
| Features: | Compact And Portable Design, Plug-and-play Feature, Safety Features (overcharging, Over-discharging, And Short Circuits Protection), Intelligent Battery Management System, Compatible With Most WIFI Routers And Devices That Require A DC 5V 9V 12V Power Supp |
|---|---|
| Operate Temperature: | -10°C---40°C |
| Dimensions: | 196*75*35mm |
Router And Nitro Modems Smart Mini UPS 20000mah For Home Battery Charge
| Input Voltage: | 12V |
|---|---|
| Remarks: | The Input Power (power Supply) Must Be Greater Than The Output Power (4A Or Higher Current Charger Is Recommended) |
| Output Power: | 36W |
36W Output Power Smart Mini UPS 20000Mah Pawer Bank Para Router
| Dimensions: | 196*75*35mm |
|---|---|
| Output Power: | 36W |
| Output Current: | 4A |
18w 36w Mini UPS POE For WiFi Router And Modem 10400mAh 8800mAh Wifi Power Bank
| Dimensions: | 160*105*33mm |
|---|---|
| Application: | Modem,ip CCTV Camera,Router,diverter,poe |
| Installation Flexibility Mini UPS POE: | Offers Flexibility For PoE-compatible Devices In Locations Where It May Be Challenging To Access Power Outlets, Making It Suitable For Ceiling-mounted Access Points Or Outdoor Security Cameras. |


