All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini ups ] match 322 Products.
Mini UPS 12V 2a Black 36s 52w 20000mah Big Capacity Mini Wifi Router Ups Dc 5v 9v 12v 24v
| Product Name: | MINI UPS 12V |
|---|---|
| Support And Services: | Modem,CCTV Camera,Router,diverter,poe |
| Additional Features: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery, Mini Ups For Home, Mini |
36w 52w DC MINI UPS 12V Uninterrupted Power Supply 5V 9V 12V AC-DC UPS For Router
| Product Name: | MINI UPS 12V 2A |
|---|---|
| Support And Services: | One Year Warranty |
| Additional Features: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery, Mini Ups For Home, Mini |
Customize Mini UPS 3A Output Current 20000mah Capacity Ups Power Supply
| Humidity: | 10%-90%RH |
|---|---|
| Support: | Modem,CCTV Camera,Router |
| Battery Capacity 2: | 2600mAh*2 |
36W Output Power Mini UPS For Router And Modems Wifi Router Backup Power Supply
| Output Power: | 36W |
|---|---|
| Output Current: | 2A/2.5A/3A |
| Applications 2: | Backup Power Supply For Wifi Router |
20000mah Capacity Smart Mini UPS For CCTV Camera Ups Power Bank Customizable
| Battery Capacity: | 5200mah-20000mah |
|---|---|
| Dimensions: | 196*75*35mm |
| Product Category: | Smart Mini UPS |
Rechargeable Battery For Wifi Router Smart Mini UPS 5200mAh Lithium Battery
| Product Name: | 20000mAh Smart Mini UPS For Wifi Router DC Ups Battery Backup 12v |
|---|---|
| Advanced Features: | Network Management Function, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
| Humidity: | 10%-90%RH |
Mini Ups For Router And Nitro Modems 10400mah 8800mah Mini Ups Poe Port
| Product Name: | Mini UPS POE |
|---|---|
| Type: | 18w 36w Mini Ups Poe For Wifi Router And Modem 10400mah 8800mah |
| Output Power: | 18W/36w |
Battery For Wifi Mini UPS 10400mah 8800mah Router Ups Para Router Y Modems
| Installation Flexibility Mini UPS POE: | Offers Flexibility For PoE-compatible Devices In Locations Where It May Be Challenging To Access Power Outlets, Making It Suitable For Ceiling-mounted Access Points Or Outdoor Security Cameras. |
|---|---|
| Dimensions: | 160*105*33mm |
| Power Capacity And Battery Life Mini UPS: | Battery Capacity And Runtime Vary Based On Device Power Requirements And The Battery Size In The UPS Unit. |
Power Bank Wifi Mini Ups For 12v Wifi Router Smart Ups 20000mah
| Installation Flexibility Mini UPS POE: | Offers Flexibility For PoE-compatible Devices In Locations Where It May Be Challenging To Access Power Outlets, Making It Suitable For Ceiling-mounted Access Points Or Outdoor Security Cameras. |
|---|---|
| Installation Flexibility Mini UPS: | Generally Requires Each Device To Have A Dedicated Power Connection, Making It More Suitable For Stationary Devices Close To A Power Source. |
| Input Voltage: | 220v |
12V 5V 9V DC MINI UPS 12V 20000mah For WIFI Router Modem Mini UPS
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |


