All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini ups ] match 322 Products.
12V 10400mah Mini UPS Power Supply 18W 36W Mini UPS Poe For Wifi Router UPS
| Product Name: | Poe Mini Ups 10400mah 8800mah 18w UPS Power Supply Small Ups For Home Fouter |
|---|---|
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery |
| Dimensions: | 190*122*33mm |
60W Mini UPS 5V 9V 12V Compact UPS Battery Backup Power For Home Offices
| Product Name: | 60W Mini UPS 5V 9V 12V Compact UPS Battery Backup Power For Home Offices |
|---|---|
| Applications: | Home Offices, Small Businesses, Internet Cafes, Public Libraries, Outdoor Events, Remote Locations Without Access To A Stable Power Supply |
| Product Category: | UPS Backup Power |
8000mah-20000mah Battery Capacity Range UPS Backup Power For Router 1A/2A Output Current
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Battery Capacity: | 12000mah 20000mah |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini Ups For Wifi Router 9v, Mini Ups For Router And Modem, Mini Ups For Modem And Router) |
DC 12V UPS Backup Power Small Size 18w 10400mah Mini Ups Power Supply
| Product Name: | UPS Backup Power |
|---|---|
| Support: | Modem,ip CCTV Camera,Router,diverter,poe |
| FAQs: | Brand Name Is HKIVI, Product Packaging Includes Mini UPS For Wifi Router Device, Power Adapter, USB Cable, And User Manual, International Shipping Available With Additional Fees, Price Is Negotiable |
HKIVI 10400 Mah Mini Portable Ups Mini DC UPS For Modem IP CCTV Camera
| Product Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Type: | On-line |
| Weight: | 0.4KG |
18w Mini Poe Ups Backup Power Mini Ups For Router Cctv Camera 8800mah 10400mah
| Product Name: | UPS Power Supply |
|---|---|
| Output Power: | 18w Mini Poe Ups |
| Technical Support And Services: | 24/7 Technical Support, On-site Installation And Setup, Remote Monitoring And Diagnostics, Regular Maintenance And Firmware Updates, Extended Warranty Options |
Rechargeable 48000mah Mini Portable Ups Power Supply For Router And Wifi Antenna
| Output Current: | 1~8A |
|---|---|
| Output 3: | DC 9V (12V) /2A |
| Product Name: | Rechargeable 48000mah Mini Portable Ups Power Supply For Router And Wifi Antenna |
Mini Ups 24W Output Power UPS Internet With Rechargeable Lithium Batteries DC 12V For Router
| Product Name: | UPS Internet |
|---|---|
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Battery Capacity: | 5200mAh |
12V DC UPS Power Supply 18W 10400mah 36w 12000mah Mini Ups 5V USB 12V Outout Poe UPS
| Product Name: | UPS Power Supply |
|---|---|
| Advanced Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
2.6KG UPS Power Supply With Output 4 DC 12V/5A And Battery Capacity 48000mah
| POE Output 1: | POE 15V/1.5A |
|---|---|
| Input: | 100-240Vac/50-60Hz |
| Input Voltage: | 220v 110v |


