All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini ups ] match 322 Products.
DC UPS Uninterrupted Power Supply 8800mah Mini UPS Output 5VDC/9VDC/12VDC POE15V/24V
| Product Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Type: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups For Wifi Router And Modem 18W |
| Output Power: | 18W |
Battery Backup 10400mah Mini Ups 12v For Wifi Router Power Supply 36W
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Type: | Battery Backup 10400mah Mini Ups 12v For Wifi Router Power Supply 36W |
| Output Power: | 18w/36w |
Mini UPS 5V 24V UPS Backup Power For Wifi Router And Modem 12000mah 20000mah
| Product Name: | Ups Backup Power |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Power: | 60W |
20000mah Black UPS Backup Power Output POE 15V/24V Mini UPS For Wifi Router 9V
| Product Name: | 20000mah Black UPS Backup Power Output POE 15V/24V Mini UPS For Wifi Router 9V |
|---|---|
| Product Category: | UPS Backup Power |
| Output Current: | 1A/2A |
5VDC/9VDC/12VDC Ups Backup Power USB Poe Mini Dc Router Ups 10400mah 18w
| Product Name: | UPS Backup Power |
|---|---|
| FAQ: | The Brand Of This Product Is HKIVI. The Model Numbers Available Are UPS1026 And UPS1052. This Product Is Made In China. The Minimum Order Quantity For This Product Is 20 Sets. The Available Payment Terms For This Product Are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Uni |
| Output Current: | 1A/2A |
5v 9v 12v UPS Backup Power DC Mini Ups For Wifi Router 8800-20000mah
| Product Name: | Mini UPS For Wifi Router |
|---|---|
| Output Power: | 18w Mini Poe Ups |
| Battery Capacity Range: | 8000mah-20000mah |
24W UPS 12V 2A 5200mah Mini Ups For Wifi Router Modem Camera DC 12V UPS
| Product Name: | Mini UPS For Wifi Router |
|---|---|
| Output Power: | 24W |
| Protection Features: | Built-in Protection Against Overloads, Short Circuits, And Overcharging |
Mini 12V UPS Power Supply UPS Internet With AC Adapter For Router Modem 12v 2a
| Protection Name: | UPS Internet |
|---|---|
| Input Power: | AC Adapter (often Included) |
| Output Voltage: | 12V DC |
20000mAh Smart Mini UPS For Wifi Router DC Ups Battery Backup 12v
| Battery Capacity: | 20000mah |
|---|---|
| Applications: | Smart Mini UPS For Wifi Router 20000mah |
| Dimensions: | 196*75*35mm |
HKIVI 8800mah-20000mah 5V 9V 12V Mini DC UPS Power Supply With USB Poe Ports
| Product Name: | UPS Backup Power |
|---|---|
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |


