All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini up ] match 322 Products.
5v 9v 12v UPS Power Supply Support Home Wifi Router Modem And Cctv Mini Dc Ups
| Product Name: | 5v 9v 12v UPS Power Supply Support Home Wifi Router Modem |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
| Color: | Black White |
60W Battery Backup Power Supply For Home DC 9V/12V 2A
| Model: | DCP-60W |
|---|---|
| Output 3: | DC 9V (12V) /2A |
| Input Voltage: | 220v 110v |
8000mah-20000mah UPS Backup Power 12v DC UPS For 12V WIFI Router Modem 5v 9v12v
| Product Name: | UPS Backup Power |
|---|---|
| Color: | Black |
| Available Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, And PayPal |
Small UPS Power Supply Different Capacity 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w DC 12v Ups
| Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
|---|---|
| Product Name: | Ups Power Suppply |
| Output Current: | 1A/2A |
Long-Lasting 36W Output Power Mini DC UPS For WiFi Router Rechargeable Battery For Home
| Features: | Compact And Portable Design, Plug-and-play Feature, Safety Features (overcharging, Over-discharging, And Short Circuits Protection), Intelligent Battery Management System, Compatible With Most WIFI Routers And Devices That Require A DC 5V 9V 12V Power Supp |
|---|---|
| Operate Temperature: | -10°C---40°C |
| Dimensions: | 196*75*35mm |
OEM ODM 18W UPS Backup Power Supply For Modem And Router10400mah 8800mah
| Product Name: | OEM ODM 18W UPS Backup Power Supply For Modem And Router10400mah 8800mah |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Battery Capacity: | 8000mah 8800mah 14000mah |
8000mah-20000mah Battery UPS Backup Power For Wifi Modem And Router 18w Output Power
| Product Name: | 8000mah-20000mah Battery UPS Backup Power For Wifi Modem And Router 18w Output Power |
|---|---|
| Applications: | Ideal For Use In Homes, Small Offices, And Other Similar Settings Where A Stable Internet Connection Is Critical. Highly Compatible Solution For Power Backup Needs. Suitable For Use In Most Environments. |
| Brand: | HKIVI |
OEM ODM Small Battery Backup Power Supply 100-240V/50-60Hz
| Product Category: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Input: | 100~240V/50~60Hz |
| Output Current: | 1~8A |
12v Uninterruptible Power Supply UPS For Modem And Router 8000mah 8800mah 14000mah
| Product Name: | 12v Uninterruptible Power Supply UPS For Modem And Router 8000mah 8800mah 14000mah |
|---|---|
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
| Support: | Modem,ip CCTV Camera,Router,diverter,poe |
Small Uninterruptible Power Supply Output 5VDC/9VDC/12VDC PoE15V/24V
| Output Power (Max): | 18W |
|---|---|
| Model: | DCL1018C |
| Quantity/Capacity Of Battery: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah Selected |


