All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini up ] match 322 Products.
20000mah Dc Ups Plug-And-Play Feature Ideal For Backup Power Supply Of Wifi Router
| Applications: | Mini Dc Ups For Wifi Router 20000mah |
|---|---|
| Output Current: | 2A/2.5A/3A |
| Applications 2: | Backup Power Supply For Wifi Router |
Strong Device Compatibility UPS Power Supply for Home and Office Supports Ip CCTV Camera
| Support And Services: | Remote Monitoring And Management, Battery Replacement Services, Software Updates And Upgrades, Firmware Updates And Upgrades, Technical Consultation With Experts, Repair And Maintenance Services |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
DC 60w 17600-41600mah UPS Backup Power For Laptop And Wifi Router
| Product Name: | UPS Backup Power |
|---|---|
| Type: | DC UPS Power Supply |
| Output Power: | 60W |
UPS Power Backup Mini Poe 60w DC UPS For Renewable Energy Systems
| Output Power: | 60W |
|---|---|
| Appplication: | Modem,ip CCTV Camera,Router,diverter,poe,network |
| Quantity/Capacity Of Battery: | 18650/21700/32700 4-8PCS 8800mAh--48000mah Selected |
Black High Frequency Online UPS for Technical Support and Smooth Installation
| Applications: | Data Centers, Server Rooms, Healthcare Facilities, Industrial Automation, Telecommunications Infrastructure, Financial Institutions, Retail Environments, Home Offices, Small Businesses, Educational Institutions, Entertainment And Broadcasting Industries, R |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Product Name: | Home 220V Backup External Battery Ups Power Supply 800w 1600w 2400w Online Ups Backup Power |
Heavy-Duty Transformer Design On-line Uninterruptible Power Supplies UPS for Noise Reduction Industrial
| High Efficiency Operation: | Achieves High Energy Efficiency With Advanced Power Conversion Technology, Reducing Operational Costs And Heat Generation |
|---|---|
| Product Category: | UPS Power Supply |
| Product Name: | UPS/ICU/PICU/NICU/RICU For Operating Room Uninterruptible Power Supply Standby Computer Emergency Voltage Stabilization |
Battery Capacity 20000mah Mini DC UPS for WiFi Router 20000mah
| Advanced Features: | Network Management Function, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
|---|---|
| Product Category: | Mini DC UPS |
| Battery Capacity 2: | 2600mAh Lithium Battery |
48000mah Battery Capacity UPS Uninterrupted Power Supply Operate Temperature 0C-40C Output Power 60W
| Output 2: | DC 5V/2.4A |
|---|---|
| POE Output 1: | POE 15V/1.5A |
| Humidity: | 10%-90%RH |
Output Power 18W Mini Poe UPS Power Supply 5V USB 9V 12V DC Output Ups
| Product Name: | Output Power 18W Mini Poe UPS Power Supply 5V USB 9V 12V DC Output Ups |
|---|---|
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery |
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
5v 9v 12v DC UPS For Router Uninterruptble Power Supply Mini Dc Ups 10400mah
| Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
|---|---|
| Product Name: | 5v 9v 12v DC UPS For Router Uninterruptble Power Supply Mini Dc Ups 10400mah |
| Color: | Black White |


