All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini up ] match 322 Products.
HKIVI 18w Battery Backup UPS Power Supply For Wifi Router 9V 12V 5V Usb
| Product Name: | HKIVI 18w Battery Backup UPS Power Supply For Wifi Router 9V 12V 5V Usb |
|---|---|
| Support And Services: | Remote Monitoring And Management, Battery Replacement Services, Software Updates And Upgrades, Firmware Updates And Upgrades, Technical Consultation With Experts, Repair And Maintenance Services |
| Weight: | 0.4KG |
8000MAH-10400MAH Uninterruptible UPS Power Supply Mini UPS DC1018P
| Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
|---|---|
| Product Name: | 8000MAH-10400MAH Uninterruptible UPS Power Supply Mini UPS DC1018P |
| Weight: | 0.4KG |
Backup Battery 8800mah 10400mah Mini Ups Backup Power For Modem And Router Output 5VDC/9VDC/12VDC
| Product Name: | Backup Battery Mini Ups Backup Power For Modem And Router Output 5VDC/9VDC/12VDC |
|---|---|
| FAQ: | The Brand Of This Product Is HKIVI. The Model Numbers Available Are UPS1026 And UPS1052. This Product Is Made In China. The Minimum Order Quantity For This Product Is 20 Sets. The Available Payment Terms For This Product Are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Uni |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini Ups For Wifi Router 9v, Mini Ups For Router And Modem, Mini Ups For Modem And Router) |
Small UPS For Home 8800mah Mini UPS 12V10400mah Battery Backup For Router
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Type: | DC Mini UPS |
| Output Power: | 26W |
DC Ups 26W 20000mah 14000mah Mini UPS For Wifi Router Battery Backup Power Supply
| Product Name: | Mini UPS For Wifi Router |
|---|---|
| Type: | DC UPS 12V |
| Output Power: | 26W |
12V 10400mah Mini UPS Power Supply 18W 36W Mini UPS Poe For Wifi Router UPS
| Product Name: | Poe Mini Ups 10400mah 8800mah 18w UPS Power Supply Small Ups For Home Fouter |
|---|---|
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery |
| Dimensions: | 190*122*33mm |
60W Mini UPS 5V 9V 12V Compact UPS Battery Backup Power For Home Offices
| Product Name: | 60W Mini UPS 5V 9V 12V Compact UPS Battery Backup Power For Home Offices |
|---|---|
| Applications: | Home Offices, Small Businesses, Internet Cafes, Public Libraries, Outdoor Events, Remote Locations Without Access To A Stable Power Supply |
| Product Category: | UPS Backup Power |
8000mah-20000mah Battery Capacity Range UPS Backup Power For Router 1A/2A Output Current
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Battery Capacity: | 12000mah 20000mah |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini Ups For Wifi Router 9v, Mini Ups For Router And Modem, Mini Ups For Modem And Router) |
DC 12V UPS Backup Power Small Size 18w 10400mah Mini Ups Power Supply
| Product Name: | UPS Backup Power |
|---|---|
| Support: | Modem,ip CCTV Camera,Router,diverter,poe |
| FAQs: | Brand Name Is HKIVI, Product Packaging Includes Mini UPS For Wifi Router Device, Power Adapter, USB Cable, And User Manual, International Shipping Available With Additional Fees, Price Is Negotiable |
Mini Ups 24W Output Power UPS Internet With Rechargeable Lithium Batteries DC 12V For Router
| Product Name: | UPS Internet |
|---|---|
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Battery Capacity: | 5200mAh |


