All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ smart mini dc ups ] match 70 Products.
20000mAh Smart Mini UPS For Wifi Router DC Ups Battery Backup 12v
| Battery Capacity: | 20000mah |
|---|---|
| Applications: | Smart Mini UPS For Wifi Router 20000mah |
| Dimensions: | 196*75*35mm |
Durable 5200mAh Battery Capacity Smart Mini UPS Power Supply 12V 2A DC UPS
| Product Name: | Smart Mini Ups |
|---|---|
| Design: | Compact Design |
| Battery Type: | Rechargeable Lead-acid Or Lithium Batteries |
10400mah UPS Router Wifi Backup 2A Battery Supply DC 12V Poe Smart Mini UPS For Wifi Router Modem CCTV Camera Home
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Weight: | 0.4KG |
| Humidity: | 10%-90%RH |
Uninterrupted Power Supply 4A Output Current Options Mini DC UPS With 36W Output Power
| Advanced Features: | Network Management Function, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
|---|---|
| Product Category: | Mini DC UPS |
| Safety Features: | Overcharging Protection, Over-discharging Protection, Short Circuit Protection |
Portable Mini UPS For Wifi Router Mini DC UPS 5V 9V 12V Battery Backup
| Product Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Protection: | Overcurrent |
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
12000 Mah 20000mah Battery Backup Smart Mini Ups 5V 9V 12V 15V 24V 36W 52W Mini UPS 12V Modem Router For Wifi Router
| Product Name: | Smart Mini Ups |
|---|---|
| Color: | Black |
| Additional Features: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery, Mini Ups For Home, Mini |
26w 52w 10400mah 14000mah Mini DC UPS 12V 5V 9V Ups For Router And Modem
| Product Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery |
| Operate Temperature Range: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
Small Size Ups 12v 26w 36w 52w 10400mah 20000mah Smart Mini Ups For CCTV Camera Wifi Router
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Protection: | Short Circuit |
| Weight: | 0.4KG |
Mini Portable Ups DC Smart Mini Ups 60w 20800mah For Laptop Camera Router
| Product Name: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Backup Power Small Size 10400mah 18w |
|---|---|
| Applications: | Ideal For Use In Homes, Small Offices, And Other Similar Settings Where A Stable Internet Connection Is Critical. Highly Compatible Solution For Power Backup Needs. Suitable For Use In Most Environments. |
| Packing And Shipping: | Product Packaging: Mini UPS For Wifi Router Device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. Shipping: Ships Within 1-2 Business Days, Free Standard Shipping Within The United States, International Shipping Available With Additional Fees, Tracking Informatio |
12 Volt Router Ups Backup Power Mini DC UPS Input Voltage AC 100V-240V Poe UPS
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Output Current: | 2A |
| Output Voltage: | DC 12V |


