All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini ups for 12v wifi router ] match 262 Products.
MINI UPS 12V Power Supply UPS 8000MAH 10400MAH 20000MAH Uninterruptible Power Supply
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
|---|---|
| Weight: | 0.4KG |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
Mini UPS Battery Backup DC 12V/5A Output 4 For Stable And Power Supply
| Weight: | 2.6KG |
|---|---|
| Operate Temperature: | 0℃-40℃ |
| Battery Capacity: | 48000mah |
Mini Ups Power Supply 14000mah Mini DC UPS Output POE15V/24V Small Ups For Home
| Product Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Humidity Range: | 10%-90%RH |
| Output Current Range: | 1A-2A |
2.6KG UPS Power Supply With Output 4 DC 12V/5A And Battery Capacity 48000mah
| POE Output 1: | POE 15V/1.5A |
|---|---|
| Input: | 100-240Vac/50-60Hz |
| Input Voltage: | 220v 110v |
POE Mini UPS 12V 2A Uninterruptible Power Suply Mini Ups 18w 36w 12000mah Max
| Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
|---|---|
| Product Name: | Mini Ups 12v |
| Output Current: | 1A/2A |
Mini UPS Power Supply 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Backup Power Ups
| Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
|---|---|
| Product Name: | Mini UPS Power Supply 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Backup Power Ups |
| Protection: | Overcurrent |
18w/36w Output Power 8800mah Small Ups For Router And Modem
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Output Power: | 18w/36w |
| Battery Capacity: | 8800mah-10400mah |
POE UPS Mini DC UPS 5v 9v 12v Output Current Range 1A-2A 10400mah 14000mah 20000mah
| Product Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Output Current Range: | 1A-2A |
| Input Voltage: | 85-265Vac/50-60Hz |
DC UPS Uninterrupted Power Supply 8800mah Mini UPS Output 5VDC/9VDC/12VDC POE15V/24V
| Product Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Type: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups For Wifi Router And Modem 18W |
| Output Power: | 18W |
60W Battery Backup Power Supply For Home DC 9V/12V 2A
| Model: | DCP-60W |
|---|---|
| Output 3: | DC 9V (12V) /2A |
| Input Voltage: | 220v 110v |


