All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ mini up ] match 322 Products.
Mini Ups 26w 10400mah 12v DC Mini Ups For WiFi Router Uninterruptible Power Supply
| Product Name: | Mini UPS For Wifi Router |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Weight: | 0.4KG |
26W Output 18650 Li-Ion Power Mini Ups 5v 2a For CCTV Camera
| Product Name: | Mini UPS For Wifi Router |
|---|---|
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
| Advanced Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
Mini DC Ups Output 5v Router Ups With Lithium Battery 5VDC/9VDC/12VDC
| Product Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery |
| Application: | Router, Modem, CCTV Camera, Networking |
DC UPS Large Capacity Mini Ups 8800mah With Output Power 52W 26W
| Product Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Product: | HKIVI UPS For Wifi Router DC Mini Ups Large Battery Capacity Output |
| Advanced Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
Mini DC Ups 8800mah For DVR And Cameras 26w 52w Output Power Supply
| Product Name: | HKIVI UPS For Wifi Router DC Mini Ups Large Battery Capacity Output |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Dimensions: | 190*122*33mm |
8000mah-20000mah Mini UPS For Modem And Router OEM ODM
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Product Output PowerName: | 26W Mini Poe Ups |
| FAQ: | The Brand Of This Product Is HKIVI. The Model Numbers Available Are UPS1026 And UPS1052. This Product Is Made In China. The Minimum Order Quantity For This Product Is 20 Sets. The Available Payment Terms For This Product Are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Uni |
Mini Poe Ups 5V 12V 19V Smart Mini UPS For Wifi Router Camera
| Product Name: | Smart Mini UPS |
|---|---|
| Humidity: | 10%-90%RH |
| FAQ: | The Brand Of This Product Is HKIVI. The Model Numbers Available Are UPS1026 And UPS1052. This Product Is Made In China. The Minimum Order Quantity For This Product Is 20 Sets. The Available Payment Terms For This Product Are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Uni |
UPS1026CP UPS1052C Mini UPS 12v For Wifi Router 26w 52w 14000mah 20000mah 5v 9v 12v
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 8800mah/10400mah/14000mah/20000mah |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
Mini UPS Router 12v Wifi Router Ups Output POE15V/24V 26w 52w
| Product Name: | Mini Ups 12v |
|---|---|
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Helps Maintain A Stable Voltage Output To Connected Devices, Protecting Them From Damage Due To Power Fluctuations |
UPS1026CP Mini Wifi Router UPS 12V 8000-20000mAh Storage Capacity POE UPS
| Product Name: | Mini Ups 12v |
|---|---|
| LED Indicators: | Provides Visual Cues For Battery Status And Power Conditions |
| Appplication: | Router, Modem, CCTV Camera,networking |


