All Products
-
BESS Container
-
Energy Storage Boosting System
-
Integrated Energy Storage System
-
Energy Storage Container
-
Power Conversion System
-
Aircraft Ground Power Supply
-
Mini UPS
-
Mini UPS 12V
-
Mini UPS for WIFI Router
-
Mini DC UPS
-
Smart Mini UPS
-
UPS Power Supply
-
UPS Backup Power
-
UPS Internet
-
BMS LiFePO4
-
Smart BMS
-
BMS 48V
-
Battery Balancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezexcelente atención
Keywords [ wifi router mini ups 12v ] match 262 Products.
12V DC UPS Power Supply 18W 10400mah 36w 12000mah Mini Ups 5V USB 12V Outout Poe UPS
| Product Name: | UPS Power Supply |
|---|---|
| Advanced Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
Backup Battery 8800mah 10400mah Mini Ups Backup Power For Modem And Router Output 5VDC/9VDC/12VDC
| Product Name: | Backup Battery Mini Ups Backup Power For Modem And Router Output 5VDC/9VDC/12VDC |
|---|---|
| FAQ: | The Brand Of This Product Is HKIVI. The Model Numbers Available Are UPS1026 And UPS1052. This Product Is Made In China. The Minimum Order Quantity For This Product Is 20 Sets. The Available Payment Terms For This Product Are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Uni |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini Ups For Wifi Router 9v, Mini Ups For Router And Modem, Mini Ups For Modem And Router) |
10400mAh/8800mAh Mini UPS POE For Router And Modems Uninterruptible Power Supplies (Ups)
| Application: | Modem,ip CCTV Camera,Router,diverter,poe |
|---|---|
| Protection: | Overcurrent Ect. |
| Power Output Mini UPS: | Provides Backup Power To Standard Devices Via DC Output Ports (e.g., 5V, 9V, Or 12V) And Often Includes USB Output Options. It’s Suitable For Devices Like Routers, Modems, Or Small Electronics. |
18W Mini UPS User Replaceable 9V DC Ups For Uninterrupted Power Supply
| Product Name: | Mini UPS |
|---|---|
| Product Type: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups For Wifi Router And Modem 18W |
| Weight: | 0.4KG |
12v DC UPS Uninterrupted Power Supply Mini 5v 9v 12v Output UPS 20000mah 36w 52w
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery |
| Brand: | HKIVI |
Mini Poe Ups 8800mah 10400mah Mini DC UPS For Router Modem Home Network
| Features: | Mini Battery Backup For Small Electronic Devices, 12V UPS For Routers, Small Size For Easy Transport And Storage, Rack Mountable For Convenient Installation |
|---|---|
| Product Name: | Mini DC UPS |
| FAQ: | Minimum Order Quantity Is 20 Sets, Delivery Time Is 7-14 Work Days, Accepted Payment Terms Are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, And PayPal |
Small UPS For Home 8800mah Mini UPS 12V10400mah Battery Backup For Router
| Product Name: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Type: | DC Mini UPS |
| Output Power: | 26W |
5VDC/9VDC/12VDC Ups Backup Power USB Poe Mini Dc Router Ups 10400mah 18w
| Product Name: | UPS Backup Power |
|---|---|
| FAQ: | The Brand Of This Product Is HKIVI. The Model Numbers Available Are UPS1026 And UPS1052. This Product Is Made In China. The Minimum Order Quantity For This Product Is 20 Sets. The Available Payment Terms For This Product Are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Uni |
| Output Current: | 1A/2A |
20000mah Dc Ups Plug-And-Play Feature Ideal For Backup Power Supply Of Wifi Router
| Applications: | Mini Dc Ups For Wifi Router 20000mah |
|---|---|
| Output Current: | 2A/2.5A/3A |
| Applications 2: | Backup Power Supply For Wifi Router |
Small UPS Power Supply Different Capacity 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w DC 12v Ups
| Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
|---|---|
| Product Name: | Ups Power Suppply |
| Output Current: | 1A/2A |


